Bpower2

Multiplaner Monitorowanie połączeń telefonicznych

Połączenie telefoniczne odgrywacoraz ważniejszą rolę we współczesnym biznesie

Współczesna gospodarka zmienia się niezwykle dynamicznie w obecnej dobie rozwoju nauki i technologii. Oddziałuje to również znacząco na sferę szeroko rozumianego biznesu – wiele firm prowadzi swoją działalność w kierunku rozszerzania dostępności contact center, w którym głównym medium kontaktu z klientem jest telefon, wspierany ewentualnie przez inne środki łączności, takie jak: poczta elektroniczna – E-mail, rozmowy internetowe – czat, kontakt internetowy poprzez WWW, SMSy, telefaks czy kontakt wizualny Video. Jak przyznają przedsiębiorcy działający w sferze biznesu usług zdalnych, to jednak telefon jest wciąż niezachwianą bazą dla tworzenia stabilnej, długotrwałej relacji z klientem.

Czy tylko z klientem? Szerząca popularność pracy zdalnej stawia wymóg telefonicznych rozmów nie tylko w ramach obsługi klientów czy pracy konsultanta, ale również w ramach współpracy pracowników w niemal każdej firmie obecnej na rynku.

W tej nowej rzeczywistości biznesu niezbędna okazuje się odpowiednia organizacja pracy, optymalny sposób nie tylko na zapewnienie ciągłości kontaktu pracodawca-pracownik-klient, ale także potrzebne jest wykreowanie narzędzi umożliwiających proste umawianie spotkań, tworzenie ankiet i raportów bazujących na rzeczywistych informacjach oraz danych, a przede wszystkim świadome wykorzystanie rozmowy telefonicznej do zdobywania klientów i zarządzania zadaniami handlowca.

Bpower2 w odpowiedzi na potrzeby w Twojej firmie

W skupieniu na celach ułatwienia Ci tego zadania, Bpower2 poszukuje rozwiązania, które będzie w najlepszy sposób umożliwiało Twojej organizacji zdalne działanie w biznesie, a jednocześnie przełoży się na znaczącą poprawę wydajności pracy zarówno handlowców, konsultantów, jak i wszystkich pracowników poszukujących zdalnego kontaktu, w tym w ramach contact center.

Nasi eksperci w pierwszym kroku postawili sobie pytanie – co będzie kreować najlepszą efektywność w sferze contact center w nakierowaniu na lepsze dopasowanie do klientów? W dużej mierze uwarunkowane jest to zarządzaniem działaniami podejmowanymi za pomocą telefonu oraz wglądem w obraz statystyk aktywności przedstawicieli handlowych. Podejmowane badania ukierunkowane były na wykorzystanie potencjału drzemiącego w podstawowych działaniach realizowanych w przedsiębiorstwach usługowych, jak i handlowych i innych.

A gdyby tak… zacząć lepiej współpracować z słuchawką telefonu?

Na bazie tego rozpoznania widocznym staje się, że współczesne Przedsiębiorstwa potrzebują dostępu do narzędzi, które wesprą ich działanie w obszarze biznesu, funkcjonującego właśnie w słuchawce telefonu – niezbędnika każdego pracownika handlowego. Okazuje się jednak, że realizacja działań poprzez środek łączności, jakim jest kontakt telefoniczny, to sfera działania przedsiębiorstw współczesnej gospodarki, nie tyle obecnie wciąż niedoceniana i bagatelizowana przez autorów i projektantów systemowych rozwiązań dedykowanych przedsiębiorstwom, ale również nie w pełni jeszcze poznana i wykorzystana w celach szerokiego usprawnienia działalności niemal każdej branży obecnej na rynku.

Przeprowadzona w tym zakresie analiza, w oparciu o kompetencje, bogatą wiedzę oraz szerokie doświadczenie zespołu Bpower2 w sferze efektywnego zarządzania biznesem, wykreowała nowy kierunek rozwoju oprogramowania dedykowanego właśnie pracownikom Twojej firmy!

Bpower2 prezentuje nową funkcjonalność - aplikacja dostosowana do potrzeb Twojego biznesu w sferze contact center!

Proponowane rozwiązanie to aplikacja do monitorowania rozmów telefonicznych w Twojej firmie, do zaimplementowania w dotychczasowym systemie.

 • Głównym zadaniem aplikacji jest rejestrowanie aktywności pracy przedstawicieli handlowych w odniesieniu do podejmowanych przez pracownika rozmów telefonicznych.
 • Dzięki automatyzacji procesów zachodzących w telefonie Twojego konsultanta możesz zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta przy nakierowaniu na system aktywnego monitorowania i raportowania analiz oraz statystyk bazujących na rozmowach biznesowych i handlowych.
 • Będzie to zautomatyzowany, inteligentny monitoring telefonów dla Ciebie i Twojej firmy.

Jak z tego korzystać? Nic prostszego! Intuicyjny panel aplikacji umożliwi łatwe raportowanie rozmów, przy szerokich opcjach dostosowania raportów do Twoich wymagań biznesowych. Dzięki temu rozwiązaniu bez problemu, w mgnieniu oka, dotrzesz do listy realizowanych rozmów telefonicznych w wybranych przez siebie godzinach, skontrolujesz ich czas, wybierane numery, a także zdobędziesz przydatne analizy, takie jak monitoring aktywności handlowców czy dzienne/miesięczne raporty aktywności telefonicznej

Co mamy Ci do zaoferowania?

Dane rozwiązanie, przy wykorzystaniu działania w chmurze, pozwala na szereg funkcjonalności, z których z pewnością warto korzystać w ramach obsługi Twojego contact center. Zapoznaj się z poniższą listą punktów:

 1. Łatwa rejestracja użytkownika – każdy konsultant czy przedstawiciel handlowy będzie mógł działać w obrębie własnego konta.
 2. Możliwość rejestracji na telefonie użytkownika – aplikacja zapewni możliwie szybkie działanie w nakierowaniu na wygodę pracownika oraz klienta.
 3. Ustawienie godzin rejestracji rozmów – narzędzie, które pozwoli na efektywne planowanie czasu Twoich pracowników, kreuje szeroką gamę możliwości działania.
 4. Monitoring obecności handlowców – jako pracodawca chcesz wiedzieć, jaką efektywnością odznaczają się konsultanci w Twoim contact center oraz, jak realizują obsługę klientów i sprzedaż produktów z oferty – Bpower2 chce Ci zapewnić dostęp do tej wiedzy.
 5. Monitoring wszystkich połączeń – ta funkcjonalność pozwoli Ci na wgląd w system komunikacji z klientami, jak i w dane dotyczące obsługi klienta w obrębie dokonanego zamówienia.
 6. Monitoring czasu rozmów telefonicznych – ile czasu przedstawiciel handlowy potrzebuje na zamknięcie danych spraw? Ile trwa średnio połączenie w celu zaprezentowania klientowi oferty przez handlowców? Szybkie rozpoznanie czasu połączeń w pełni dostosuje się do Twoich potrzeb w tym zakresie.
 7. Aplikacja działająca „w tle” – wykorzystanie nowej aplikacji nie może zaburzać koncentracji na zadaniach Twoich pracowników i handlowców, dlatego zadbaliśmy o optymalne działanie w proponowanym systemie.
 8. Intuicyjny panel – pozwala on na pełne wykorzystanie wszystkich funkcjonalności przy prostej, przyjaznej użytkownikowi obsłudze.
 9. Raportowanie pracy przedstawicieli handlowych – dowiedz się, jak pracuje Twój handlowiec, zobacz analizę pracy Twoich pracowników w contact center. Dostępne są raporty cykliczne lub też na życzenie, zależnie od aktualnych potrzeb.
 10. Możliwość dostosowania raportów do wymagań biznesowych – system pozwala na pełne dostosowanie funkcji raportowania do Twojej firmy i branży, w której działasz.
 11. Łatwość w modyfikacji panelu, zmiany kolorów – oferowana funkcjonalność pozwala na pełne dostosowanie panelu do Twoich potrzeb i preferencji.
 12. Rozszerzenie aplikacji o inne procesy – dzięki temu rozszerzeniu podejmowane przez system zadania będą skupione na tych samych celach, co Ty i Twoi pracownicy.
 13. Raportowanie dziennej aktywności telefonicznej – dane dotyczące aktywności handlowców oraz sprzedaży produktów realizowanej w sposób telefoniczny będą efektywnie zbierane każdego dnia.
 14. Podsumowanie miesięczne – jak wygląda efektywność Twojego contact center w szerszej perspektywie czasu? Czy podejmowana działalność przekłada się na lepszą sprzedaż produktów i usług? Na te pytania odpowie właśnie wygenerowane miesięczne podsumowanie Twojej pracy.

Co więcej? Prezentujemy też listę optymalnych, funkcjonalnych narzędzi dla menadżerów:

 • lista aktywności telefonicznej pracowników,
 • monitoring pracy handlowców,
 • raportowanie wyników,
 • administracja biznesowa.

Dodatkowo, dostępna będzie na bieżąco aktualizowana lista podejmowanych rozmów telefonicznych wykonanych przez pracowników, w tym:

 • czas pracy z telefonem,
 • liczba podjętych rozmów telefonicznych,
 • liczba odebranych rozmów telefonicznych,
 • czas zrealizowanej rozmowy.

A także – możliwość sortowania i filtrowania listy po wybranym zakresie czy eksportowania na dysk całej listy lub jej filtrowanego wyniku. Dedykowane profile na liście pracowników pozwolą również zobaczyć osoby, które np. bieżącego dnia nie wykonały jeszcze żadnego połączenia – uzupełnia to możliwość wysłania wiadomości systemowych, zadań systemowych do wykonania, wiadomości e-mail i SMS do wybranych grup pracowników, na przykład alertów o braku zsynchronizowanych raportów wskazanego dnia.

Dla kogo dedykowane jest rozwiązanie Bpower2 Monitorowanie telefonów

Prezentowany moduł, nakierowany na usprawnienie pracy Twoich konsultantów i handlowców przy zadbaniu o świadome wykonywanie pracy, w tym obsługi klienta, odpowiada na potrzeby firm między innymi z następujących branż:

Przemysł

FMCG , Farmaceutyczny Automotive
Machinery

Handel

e-commerce hurtownie sieci sklepów

Edukacja

uczelnie szkoły językowe, szkoły nauki jazdy, inne,

Usługi:

banki, firmy pośrednictwa finansowego, agencje turystyczne, działalności typu consierge, inne.

Szukasz najlepszego rozwiązania?

Jak rejestrowanie rozmów pomaga w codziennej pracy, którą wykonuje przedstawiciel handlowy?

Quick Call Time Recognition will fully adapt to the merchant’s needs in terms of:

 • How much time does he/she need to close given cases?
 • How long does it take, on average, for a call to present an offer to a customer?
 • Which calling times produce the best results in terms of making contact?
 • When does the recipient have time to talk?
 • What are the recipients’ practices on the topic of discussion length and willingness to have longer business discussions?
 • Which customers actively respond to an attempt to make contact, and which customers frequently reject calls?

Thanks to the app’s insight into the calls already made, the employee can better manage his time and optimally plan his tasks for the following days. What’s more, thanks to the automated control of the management over salesperson’s activity, he/she can get current feedback which will allow him/her to perform tasks more efficiently. Thus, the risk of wasting time on unnecessary activities is minimized, the employee feels more confident in his daily work and has wide access to information on how to act in order to act effectively.

Jak rejestrowanie rozmów pomaga w codziennej pracy managera?

Nowy moduł zawiera zestaw optymalnych, funkcjonalnych narzędzi dla menadżerów:

 • lista aktywności telefonicznej pracowników,
 • monitoring pracy handlowców,
 • raport wyników,
 • administracja biznesowa.

Dodatkowo, dostępna będzie na bieżąco aktualizowana lista podejmowanych rozmów telefonicznych wykonanych przez pracowników, w tym:

 • czas pracy z telefonem,
 • liczba podjętych rozmów telefonicznych,
 • liczba odebranych rozmów telefonicznych,
 • czas zrealizowanej rozmowy.

A także – możliwość sortowania i filtrowania listy po wybranym zakresie czy eksportowania na dysk całej listy lub jej filtrowanego wyniku. Dedykowane profile na liście pracowników pozwolą również zobaczyć osoby, które np. bieżącego dnia nie wykonały jeszcze żadnego połączenia – uzupełnia to możliwość wysłania wiadomości systemowych, zadań systemowych do wykonania, wiadomości e-mail i SMS do wybranych grup pracowników, na przykład alertów o braku zsynchronizowanych raportów wskazanego dnia.

Manager na bieżąco widzi więc aktywność i rezultaty swojego zespołu i może podejmować plany długoterminowe w nakierowaniu na lepszą skuteczność. Nowe rozwiązanie umożliwi mu nie tylko tworzenie ankiet i raportów bazujących na rzeczywistych informacjach oraz danych, ale przede wszystkim świadome wykorzystanie rozmowy telefonicznej do zdobywania klientów i zarządzania zadaniami zespołu handlowców.

Jak rejestrowanie rozmów wspiera sprzedaż i budowę relacji z klientem oraz skraca czas realizacji zamówień?

Quick Call Time Recognition will fully adapt to the merchant’s needs in terms of:

 • How much time does he/she need to close given cases?
 • How long does it take, on average, for a call to present an offer to a customer?
 • Which calling times produce the best results in terms of making contact?
 • When does the recipient have time to talk?
 • What are the recipients’ practices on the topic of discussion length and willingness to have longer business discussions?
 • Which customers actively respond to an attempt to make contact, and which customers frequently reject calls?

Thanks to the app’s insight into the calls already made, the employee can better manage his time and optimally plan his tasks for the following days. What’s more, thanks to the automated control of the management over salesperson’s activity, he/she can get current feedback which will allow him/her to perform tasks more efficiently. Thus, the risk of wasting time on unnecessary activities is minimized, the employee feels more confident in his daily work and has wide access to information on how to act in order to act effectively.

Quick Call Time Recognition will fully adapt to the merchant’s needs in terms of:

 • How much time does he/she need to close given cases?
 • How long does it take, on average, for a call to present an offer to a customer?
 • Which calling times produce the best results in terms of making contact?
 • When does the recipient have time to talk?
 • What are the recipients’ practices on the topic of discussion length and willingness to have longer business discussions?
 • Which customers actively respond to an attempt to make contact, and which customers frequently reject calls?

Thanks to the app’s insight into the calls already made, the employee can better manage his time and optimally plan his tasks for the following days. What’s more, thanks to the automated control of the management over salesperson’s activity, he/she can get current feedback which will allow him/her to perform tasks more efficiently. Thus, the risk of wasting time on unnecessary activities is minimized, the employee feels more confident in his daily work and has wide access to information on how to act in order to act effectively.

SzOK Szybka Obsługa Księgowa sp. z o.o. Sp. k.

SzOK Szybka Obsługa Księgowa powstała z myślą o tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą – zarówno dla tych, którzy zaczynają prowadzić swoje firmy, jak i dla osób niezadowolonych z dotychczasowej obsługi księgowej. Często sprawy rozliczeń z organami podatkowymi są nużącym i przykrym obowiązkiem. W związku z tym firma SzOK proponuje rozwiązanie pozwalające zapomnieć o tej sferze prowadzenia działalności. Zapewnia kompletną, profesjonalną i pełną obsługę kadrowo-księgową firm posiadających różną formę prawną. Kadra posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, oparte na pracy pod okiem doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Posiadamy Certyfikat Głównego Księgowego wydawany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Szukasz najlepszego rozwiązania?