Bpower2

Multiplaner dla działu zakupów

Niech sprawy Twoich dostawców będą tak samo ważne dla wszystkich w organizacji.

Współpraca z Twoimi dostawcami jest bardzo istotna.  Dzięki dobrej współpracy z dostawcami Twoja firma może być konkurencyjna lub nie. Twoi dostawcy są zależni od Twoich zamówień. A Ty zależysz od zamówień swoich klientów. Czy czasem czujesz się byś był między młotem a kowadłem. 
Multiplaner dla działu zakupów pozwoli Ci łatwo przekierować  informacje od sprzedaży do Twoich dostawców. Możesz automatycznie agregować lub segregować po to by ograniczyć czas na komunikacje z dostawcami a oni mieli Twoje zamówienia na bieżąco. 
Dzięki temu będziesz mógł  wynegocjować lepsze ceny od dostawców, współdzielić magazyny i na bieżąco wiedzieć jak idzie realizacja Twoich zamówień.  Bez zbędnych maili i telefonów będziesz miał wirtualne oko, które widzi informacje od dostawców,  aby przekazywać rzetelniejsze informacje dla Twoich klientów bez zgadywania i obiecywania za kogoś innego.
Ludzie w łańcuchu dostawa będą postrzegać Cię  jako wiarygodny koordynator procesów budujących wartość dla wszystkich.

Dzięki Bpower2 mam lepsze ceny  od  dostawców

Jak działa multiplaner Bpower2?

Organizuj pracę działu zakupów

Planowanie

Multiplaner podzieli informacje na dostawców na bazie zamówień i stanów magazynowych

Dostępność

Z dowolnego miejsca i urządzenia możesz mieć wgląd do stanu Twoich zamówień u dostawców.

Koordynacja

Żadna zmiana nie umknie uwagi multiplanerowi, który prześle informacje do odpowiedniego dostawcy i nie pozostanie pominięta przez Twoich współpracowników.

Raportowanie

Multiplaner przypomni dostawcy aby wysłał raport z realizacji Twoich zamówień i potrzebach na nowe komponenty niezbędne do realizacji zamówień.

Fakturowanie

Jeśli masz spełnić specjalne wymagania w zakresie trybu wystawiania faktur multiplaner zrobić twoim dostawcom self invoicing .

Metodyka

Multiplaner pozwala stworzyć metodykę pracy działu zakupów i prowadzić każdego według niej aby osiągać coraz większą skuteczność.

Cykliczność

Multiplaner przypomni Ci o przeprowadzeniu cyklicznej kontroli wybranych dostawców aby dbać o jakoś surowców i półproduktów .

Harmonia

Dzięki Multiplanerowi współpraca z dostawcami będzie przebiegała w spokoju poprzez współdzielenie planów i ich realizacji aby zachować harmonie miedzy pracą a życiem osobistym.

Szukasz najlepszego rozwiązania?

Case studies

MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z o.o. Sp. k.

zajmująca się produkcją wysokiej jakości filtrów przeznaczonych do motoryzacji, maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych. Naszym głównym obszarem działalności jest produkcja filtrów sprzedawanych pod renomowanymi i uznanymi markami: FILTRON i WIX Filters. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Konsekwentnie od 38 lat stwarzamy dogodne warunki do efektywnego rozwoju Dbamy o transparentność i tworzymy wyjątkowy klimat organizacyjny Dołącz do naszego zespołu, a przekonasz się że warto! Zapewniamy przyjazną i życzliwą atmosferę pracy w firmie o globalnym zasięgu.

Events in Poland Ltd.

Specjalizuje się w obsłudze przyjazdów na terenie całej Polski dla turystyki medycznych. Od 2009 roku, kiedy to nasza macierzysta firma FLUGO (1998) powołała nas do życia, służymy naszym doświadczeniem i wiedzą w zakresie spotkań, motywacji, zjazdów i wyjazdów grupowych tym, którzy zdecydowali się odwiedzić Polskę.

Szukasz najlepszego rozwiązania?