Bpower2

O nas

System Bpower2 został zaprojektowany przez pełnych pasji wizjonerów biznesowych. Do jego opracowania wybrane zostały innowacyjne technologie informatyczne. Wszystko po to, by wspierać klientów i ułatwiać im optymalizację wydajności operacyjne. Z pomocą Bpower2 można modelować procesy zachodzące w firmie, wdrażać automatyzację i dostosowywać je do stale zmieniających się wymagań i możliwości rynkowych. Struktura systemu ewoluuje wokół tworzenia technologii biznesowej, którą można łatwo przemodelować zgodnie z wymaganiami organizacji, bez długotrwałego przeprojektowywania, ponownego kodowania i wdrażania. System opiera się na zasadzie, że każda organizacja ma swoją „mozaikę” procesów operacyjnych, która może być ponownie wykorzystywana i dostosowywana w miarę rozwoju organizacji. Bpower2 działa w całej Europie z dwóch głównych biur w Wielkiej Brytanii, w Londynie oraz w Polsce, we Wrocławiu. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, by spełniać nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów, co pozwala na stałe pozyskiwanie nowych zleceń.

Nasz zespół zarządzający

img_0145

Jacek Rakoczy to wizjoner biznesu, profesjonalnie zaangażowany w wykorzystanie technologii do optymalizacji wydajności operacyjnej biznesu i skutecznego rozwoju strategicznego. Od samego początku swojej kariery pracował w sektorze informatycznym, wdrażając innowacyjne pomysły. Tworzona przez niego technologia biznesowa, nadaje się do modyfikacji w zależności od potrzeb, bez długiego przeprojektowywania, przekodowywania i ponownej implementacji.
W swojej karierze podejmował takie wyzwania, jak wprowadzenie QAD na polski rynek lub reorganizacja strategii sprzedaży firmy dla IFS Polska. Pracował również dla IDS Scheer, gdzie zajmował się ARIS Smart Path jako skutecznego narzędzia do wdrażania rozwiązań SAP ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw, znacznie zwiększając obroty firmy w tym sektorze. Jacek założył Bpower2 –  firmę technologiczną, która projektuje, rozwija i wdraża innowacyjny sposób modelowania działań organizacyjnych, wdrażania automatyzacji i skutecznego dostosowywania ich do wymagań i możliwości rynkowych. Bpower2 uważa, że ​​każda organizacja ma swoją „operacyjną mozaikę” procesów i powinna być w stanie z niej korzystać i zmieniać ją w miarę ewolucji. Jacek ma tytuł magistra Politechniki Wrocławskiej oraz tytuł MBA Uniwersytetu Oxford Brookes.

image

Iwona Wielgo-Rakoczy jest dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu, a przy tym propagatorem społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Iwona ma również bogate doświadczenie w rozwijaniu efektywnych relacji z partnerami biznesowymi. Przez wiele lat była jednym z kluczowych pracowników Dolnośląskiej Izby Gospodarczej (jednej z największych organizacji przedsiębiorców z Dolnego Śląska), gdzie odpowiadała za rozwój kontaktów i relacji z regionalnymi przedsiębiorcami. Iwona studiowała socjologię na Uniwersytecie Wrocławskim i Zarządzanie Odpowiedzialnością (podyplomowe) w Collegium Civitas w Warszawie.

Kacper Żuczkowski

Kacper Żuczkowski ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku filologia angielska z zakresu tłumaczeń specjalistycznych. Przez lata zajmował się nauczaniem języka angielskiego oraz tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, tj. technicznych, medycznych, prawniczych i unijnych. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej w języku polskim oraz angielskim. Swoją współpracę z CC-Center rozpoczął w lipcu 2015 roku jako Specjalista ds. Pozyskiwania i Realizacji Projektów Unijnych. Swoboda w posługiwaniu się językiem obcym oraz łatwość pracy nad tekstem umożliwiły mu przygotowanie licznych projektów dla naszych klientów, które otrzymały dofinansowanie z UE. Udział w szkoleniach, chęć rozwoju zawodowego, determinacja do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów, sumienność, kreatywność oraz podejmowanie dobrych decyzji biznesowych pozwoliły po zaledwie roku awansować na stanowisko Managera Zespołu, a następnie Wspólnika CC-Center.

28278882_10209177764156272_1656906036_o

Dominika Gryń jest naszym Dyrektorem Technologicznym. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie szerokiego zakresu aktualnych technologii komputerowych, a także metodologii i frameworków programistycznych, takich jak PHP, Java, React, scrum i PRINCE2.