Bpower2

O nas

Nasz zespół zarządzający

Jacek-Rakoczy-e1614193009261

Jacek Rakoczy to wizjoner biznesu, profesjonalnie zaangażowany w wykorzystanie technologii do optymalizacji wydajności operacyjnej biznesu i skutecznego rozwoju strategicznego. Od samego początku swojej kariery pracował w sektorze informatycznym, wdrażając innowacyjne pomysły. Tworzona przez niego technologia biznesowa, nadaje się do modyfikacji w zależności od potrzeb, bez długiego przeprojektowywania, przekodowywania i ponownej implementacji.
W swojej karierze podejmował takie wyzwania, jak wprowadzenie QAD na polski rynek lub reorganizacja strategii sprzedaży firmy dla IFS Polska. Pracował również dla IDS Scheer, gdzie zajmował się ARIS Smart Path jako skutecznego narzędzia do wdrażania rozwiązań SAP ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw, znacznie zwiększając obroty firmy w tym sektorze. Jacek założył Bpower2 –  firmę technologiczną, która projektuje, rozwija i wdraża innowacyjny sposób modelowania działań organizacyjnych, wdrażania automatyzacji i skutecznego dostosowywania ich do wymagań i możliwości rynkowych. Bpower2 uważa, że ​​każda organizacja ma swoją „operacyjną mozaikę” procesów i powinna być w stanie z niej korzystać i zmieniać ją w miarę ewolucji. Jacek ma tytuł magistra Politechniki Wrocławskiej oraz tytuł MBA Uniwersytetu Oxford Brookes.

Iwona Wielgo-Rakoczy

Iwona Wielgo-Rakoczy jest dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu, a przy tym propagatorem społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Iwona ma również bogate doświadczenie w rozwijaniu efektywnych relacji z partnerami biznesowymi. Przez wiele lat była jednym z kluczowych pracowników Dolnośląskiej Izby Gospodarczej (jednej z największych organizacji przedsiębiorców z Dolnego Śląska), gdzie odpowiadała za rozwój kontaktów i relacji z regionalnymi przedsiębiorcami. Iwona studiowała socjologię na Uniwersytecie Wrocławskim i Zarządzanie Odpowiedzialnością (podyplomowe) w Collegium Civitas w Warszawie.

Kacper Żuczkowski ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku filologia angielska z zakresu tłumaczeń specjalistycznych. Przez lata zajmował się nauczaniem języka angielskiego oraz tłumaczeniem tekstów specjalistycznych, tj. technicznych, medycznych, prawniczych i unijnych. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej w języku polskim oraz angielskim. Swoją współpracę z Bpower2 rozpoczął w lipcu 2015 roku. Swoboda w posługiwaniu się językiem obcym oraz łatwość pracy nad tekstem umożliwiły mu przygotowanie licznych projektów dla naszych klientów, chęć rozwoju zawodowego, determinacja do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów, sumienność, kreatywność oraz podejmowanie dobrych decyzji biznesowych pozwoliły po zaledwie roku awansować na stanowisko COO.

Dominika Gryń

Dominika Gryń jest pasjonatką w zakresie tworzenia rozwiązań IT, pełna energii odważnie wdraża najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technologii IT.
Już w trakcie studiów łączyła naukę z pracą jako programistka w dużych projektach z sektora bankowości. W Bpower2 jest naszym Dyrektorem Technologicznym. Ma dogłębną wiedzę i doświadczenie w zakresie szerokiego zakresu aktualnych technologii komputerowych, a także metodologii i frameworków programistycznych, takich jak PHP, Java, React, scrum i PRINCE2.
Swoją pasję do metodyk zwinnych wykorzystuje również w pracy jako wykładowca akademicki, gdzie studentom przekazuje wiedzę stanowiącą mix metodologiczny wzbogacony przez doświadczenie w pracy dla najbardziej wymagających klientów.

 

 

Mail: