Bpower2

Multiplaner dla działu Finansów

Zaplanowanie procesów pomoże utrzymać porządek w finansach i zaoszczędzi nam czas

Zgubiona faktura, nierozliczony zwrot, brak osoby odpowiedzialnej za niezrealizowany przelew to problemy dnia codziennego w dziale finansów. Ponieważ dział ten jest realizatorem innych działów szczególnie musi dbać o porządek a współpraca z  nim jest bardzo istotna.  Dzięki dobrej pracy działu finansów Twoja firma buduje zaufanie u klientów i urzędów. Porządek w księgowości to praca dla całej firmy a efekt to szybkie sprawozdania finansowe, łatwość pozyskiwania kredytów i nowych inwestorów. Terminowe płatności, przejrzysta dokumentacja, faktury wystawione na czas to jest to co przyciąga ich  do ciebie. W firmie panuje ład i porządek, nie pojawia się zbędne chaos, wiadomo , który pracownik jest za co odpowiedzialny.
Multiplaner dla działu finansowego pozwali na łatwe przekierowanie informacji z działu finansowego do innych działów i odwrotnie. Uporządkuje przepływ dokumentów oraz kontrolę nad nimi. Ograniczy czas ich przetwarzania, przyśpieszy miesięczne rozliczenia. Możesz automatycznie dodawać lub zatwierdzać dokumenty, przesyłać je do akceptacji czy poprawy, załączać pytania w razie pojawienia się wątpliwości. Dzięki temu nie przeoczysz żadnego dokumentu, wystawienia korekty czy  kompensaty. Tylko chwilę zajmie Ci dotarcie do wyszukiwanego dokumentu czy sprawy. Doskonałym rozwiązaniem jest funkcja OCR , która daje możliwość znajdowania informacji bezpośrednio na dokumentach tj. nr faktury czy nr konta, znacznie skracając czas wyszukiwania tych danych gdyż na różnych fakturach nr NIP czy nr konta umieszczane są w różnych miejscach. Zaplanuj działanie działu finansów z naszym Multiplanerem i odzyskaj spokój w swojej firmie.

Szukasz najlepszego rozwiązania?

Dzięki Bpower2mam porządekoszczędzam czas

Jak działa multiplaner Bpower2?

Organizuj pracę działu finansów

Planowanie

Multiplaner posegreguje i wyszuka informacje na na bazie przesyłanych dokumentów.

Dostępność

Z dowolnego miejsca i urządzenia możesz mieć wgląd do Twoich faktur i rozliczeń.

Koordynacja

Żadna zmiana nie umknie uwagi multiplanerowi, który prześle informacje do odpowiedniego działu i nie pozostanie pominięta przez Twoich współpracowników.

Raportowanie

Multiplaner przypomni pracownikom o wysłaniu raportu z realizacji ich zadań i przypomni o potrzebie ich wykonania.

Fakturowanie

Jeśli masz spełnić specjalne wymagania w zakresie trybu wystawiania faktur multiplaner zrobić twoim dostawcom self invoicing .

OCR

Nasz autorski OCR może za ciebie znaleźć różne informacje na dokumentach tj. faktury, zamówienia, umowy i inne.

Cykliczność

Multiplaner przypomni Ci o przeprowadzeniu cyklicznych rozliczeń, realizacji przelewów, wysyłce dokumentów.

Szukasz najlepszego rozwiązania?

Case studies

SzOK Szybka Obsługa Księgowa sp. z o.o. Sp. k.

SzOK Szybka Obsługa Księgowa powstała z myślą o tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą – zarówno dla tych, którzy zaczynają prowadzić swoje firmy, jak i dla osób niezadowolonych z dotychczasowej obsługi księgowej. Często sprawy rozliczeń z organami podatkowymi są nużącym i przykrym obowiązkiem. W związku z tym firma SzOK proponuje rozwiązanie pozwalające zapomnieć o tej sferze prowadzenia działalności. Zapewnia kompletną, profesjonalną i pełną obsługę kadrowo-księgową firm posiadających różną formę prawną. Kadra posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, oparte na pracy pod okiem doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Posiadamy Certyfikat Głównego Księgowego wydawany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Twardoch Rachunkowość i Podatki

Twardoch Rachunkowość i Podatki to firma oferująca kompleksowe usługi doradztwa podatkowego i księgowego. Stworzenie Twardoch Rachunkowość i Podatki jest poparte zdobywaną przez wiele lat wiedzą i doświadczeniem w największych firmach doradczych w Polsce. Pozwoliło to zrozumieć biznes i oczekiwania przedsiębiorców. Od ponad 20 lat firma dostarcza klientom najlepsze rozwiązania w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości, kadr i płac oraz rozliczania pomocy publicznej. Przez ten okres zdobyła zaufanie Klientów działających w branżach: usługowych, handlowych, produkcyjnych oraz NGO. Zapewnia profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych. Doradztwo i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz kadr i płac.

Logo, klient, Twardoch

Szukasz najlepszego rozwiązania?