Bpower2

Multiplaner dla działu sprzedaży

Buduj zaufanie i wiarygodność z rzeczywistym wglądem w sprawy klienta u swoich współpracowników

Kiedy obsługujesz klienta jesteś zależny od zadań wykonanych dla Ciebie przez inne osoby w firmie. Ponosisz odpowiedzialność za działania swoje i innych osób.  
Multiplaner dla działu sprzedaży pozwoli Ci łatwo sprawdzać jakie zdania realizują Twoi współpracownicy, tak aby obietnica złożona przez Ciebie klientowi była dotrzymana.
Dzięki temu będziesz mógł bardzo szybko odpowiedzieć na pytania klienta w zakresie tego co dzieje się z jego sprawami, złożyć ofertę w terminie, a kiedy wygrasz zlecenie monitorować jego realizację. Bez zbędnych maili i telefonów będziesz „szefem” dla innych, aby klient był zadowolony z Twojej obsługi jako wiarygodny koordynator procesów w Twojej firmie.

Dzięki Bpower2 oszczędzam 2 h  każdego dnia

14

Jak działa multiplaner Bpower2?

Organizuj pracę działu sprzedaży

Planowanie

Multiplaner podzieli prace na wszystkich handlowców, a dla szefa pokaże efekt w dowolnym wymiarze.

Dostępność

Z dowolnego miejsca i urządzenia możesz mieć wgląd do swojego CRM i danych swoich spraw sprzedażowych.

Koordynacja

Żadna sprawa Twojego klienta nie pozostanie pominięta przez Twoich współpracowników. O każdej będziesz miał real-time informacje.

Raportowanie

Multiplaner przypomni Ci aby do szefa wysłać bieżące raporty sprzedaży na przykład w każdy czwartek o 16.20.

Fakturowanie

Jeśli masz spełnić specjalne wymagania w zakresie trybu wystawiania faktur multiplaner pozwoli to robić w sposób procesowo powtarzalny.

Metodyka

Multiplaner pozwala stworzyć metodykę pracy działu sprzedaży i prowadzić każdego według niej aby osiągać coraz większą skuteczność.

Rankingowanie

Jeśli Twoi pracownicy lubią rankingi, Multiplaner pomoże Ci je tworzyć w modelu grywalizacyjnym.

Balans

Dzięki Multiplanerowi zaplanujesz swoje zadania sprzedażowe aby zachować harmonie miedzy pracą a życiem osobistym.

Szukasz najlepszego rozwiązania?

Case studies

Jumarpol Sp. z o. o.

Od ponad 20 lat świadczy usługi związane z przewiertami, przepychami i przeciskami. Zajmuje się budową sieci infrastruktury podziemnej (wodociągów, ciepłociągów, gazociągów i innych), remontami sieci istniejących, a także lokalizacją i diagnostyką infrastruktury podziemnej. Kompleksowo wykonuje przyłącza kanalizacyjne, sanitarne i opadowe. Wszystkie zlecenia realizuje z użyciem technik bezwykopowych. Bpower2 jest narzędziem, swego rodzaju multiplanerem, do zarządzania obsadą pracowników na poszczególnych inwestycjach.

Purite

Marka Purite powstała w marcu 2014 roku. Duża skuteczność i terapeutyczne działanie Purite to wynik połączenia dobroczynnych właściwości naturalnych surowców, wiedzy medycznej współpracujących z manufakturą lekarzy oraz nowoczesnych, czystych technologii produkcji. Zespół pracuje w nowoczesnym laboratorium w Komorowicach pod Wrocławiem. Wszystkie składniki nabywane są zgodnie z zasadami uczciwego handlu; rośliny, z których powstają maceraty i hydrolaty uprawiane są bez pestycydów i sztucznych nawozów oraz pozyskiwane zgodnie z ich rytmem biologicznym; oleje pochodzą z certyfikowanych upraw. Firma zaczęła swoją działalność od wytwarzania mydeł i maseł do ciała odpowiadających na indywidualne potrzeby naszych bliskich i przyjaciół. Sukces tych pierwszych produktów spowodował, że powstała marka Purite.

Logo, klient, Purite

Szukasz najlepszego rozwiązania?