Bpower2

Webinar: Jak zwiększyć efektywność handlowców, gdy zespół pracuje zdalnie?

Szukasz rozwiązania w jaki sposób usprawnić swoją pracę handlowca, kiedy cały zespół pracuje zdalnie? Rozwiązanie podamy Ci podczas najnowszego webinaru Jacka Rakoczy, który opowie o tym, w jaki sposób optymalizować pracę za pomocą specjalnego narzędzia i dlaczego raportowanie rozmów, spotkań i list telefonicznych jest tak istotne w organizacji każdego procesu.

Dołącz do nas już 20.09.2022 i dowiedz się, jak usprawnić swoją pracę handlowca od zaraz. Zaufaj technologii, która staje się lekarstwem na brak czasu i pozwala na szybsze wykonywanie innych obowiązków!

Jak zwiększyć efektywność handlowców, gdy zespół pracuje zdalnie?

Odpowiednia organizacja pracy w nowej rzeczywistości, kiedy większość handlowców i ich zespołów pracuje już w wersji zdalnej, to prawdziwy klucz do sukcesu. Zadbanie o to jest najlepszym sposobem na utrzymanie najlepszej jakości kontaktów pomiędzy pracownikiem i klientem. Pozwala na stworzenie odpowiedniej przestrzeni do wspólnej pracy, takiej jak proste umawianie spotkań, tworzenie ankiet i raportów oraz zbieranie danych z rozmów telefonicznych czy video calli. Dodatkowo tych samych narzędzi handlowiec może używać do zdobywania nowych klientów i zarządzania całym swoim procesem pracy. Poukładany i uporządkowany system pozwala na pracę efektywną, harmonijną i skuteczną, zorganizowaną na własnych zasadach od A do Z.

Co da Ci udział w webinarze pt. “Jak zwiększyć efektywność handlowców, gdy zespół pracuje zdalnie?”

Udział w webinarze to dla Ciebie, jak i Twojego zespołu wiele korzyści, które możecie wykorzystać we wspólnej pracy. Dowiesz się między innymi:

  • w jaki sposób rejestrowanie rozmów telefonicznych i video calli pomoże Ci w codziennym wykonywaniu obowiązków na stanowisku przedstawiciela handlowego oraz managera;
  • lepiej poznasz zalety narzędzi dostosowanych do potrzeb Twoich biznesów w branży contact center, którym jest aplikacja do monitorowania rozmów telefonicznych w Twojej firmie, bez konieczności zmiany głównego systemu;
  • upewnisz się, że narzędzie, które proponujemy to najłatwiejszy sposób na raportowanie rozmów, dostosowany do Twoich wymagań biznesowych.
  • dowiesz się, jak szybko i sprawnie dotrzeć do listy rozmów, które już zrealizowałeś, skontrolujesz swój czas pracy i nadgodziny, sprawdzisz numery kontaktowe klientów oraz pozyskasz niezbędne do pracy analizy, takie jak monitoring aktywności, czy też raporty aktywności telefonicznej;
  • upewnisz się, że praca handlowca ze zdalnym zespołem to nie czarna magia, a przyszłość, którą możesz ułatwić sobie niemal od razu dzięki odpowiednim narzędziom i organizacji pracy.

Dlaczego webinar jest właśnie dla Ciebie?

Jeśli zależy Ci na wypracowaniu lepszej komunikacji z klientem i zoptymalizowaniu swoich codziennych działań, ten webinar jest właśnie dla Ciebie. Przekonaj się na własnej skórze, w jaki sposób rejestrowanie rozmów pomoże Ci w budowaniu relacji ze stałymi i nowymi klientami, skróci czas realizacji zamówień, a dodatkowo wesprze działania sprzedażowe Twojej firmy. Upewnij się, że człowiek nie musi być alfą i omegą, a odpowiednie narzędzia sprawiają, że praca może stać się łatwiejsza i przyjemniejsza, niemal z dnia na dzień.

Aplikacja, o której będziemy rozmawiać podczas webinaru to nie tylko doskonałe narzędzie do zarządzania czasem pracy handlowca, ale również możliwość kontroli zrealizowanych zadań każdego dnia. Co więcej, dzięki zautomatyzowanej kontroli kierownictwa w zakresie aktywności handlowca, może on uzyskać bieżący feedback, który pozwoli mu na efektywniejsze wykonywanie zadań. Minimalizowane jest tym samym ryzyko marnowania czasu na działania zbędne, pracownik czuje się pewniej w swojej codziennej pracy i ma szeroki dostęp do informacji, jak pracować, by działać efektywnie. Twoja praca jeszcze nigdy nie była tak prosta, efektywna i perfekcyjnie zorganizowana. Zadbaj o to, aby zamienić chaos w prawdziwy porządek. Zaufaj technologii, która coraz częściej pozwala na lepsze poczucie spełnienia w pracy, głównie dzięki zarządzaniu czasem.

Poznaj prowadzącego

Webinar poprowadzi Jacek Rakoczy, wizjoner biznesu, profesjonalnie zaangażowany w wykorzystanie technologii do optymalizacji wydajności operacyjnej biznesu i skutecznego rozwoju strategicznego. Od samego początku swojej kariery pracował w sektorze informatycznym, wdrażając innowacyjne pomysły. Tworzona przez niego technologia biznesowa, nadaje się do modyfikacji w zależności od potrzeb, bez długiego przeprojektowywania, przekodowywania i ponownej implementacji.

W swojej karierze podejmował takie wyzwania, jak wprowadzenie QAD na polski rynek lub reorganizacja strategii sprzedaży firmy dla IFS Polska. Pracował również dla IDS Scheer, gdzie zajmował się ARIS Smart Path jako skutecznego narzędzia do wdrażania rozwiązań SAP ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw, znacznie zwiększając obroty firmy w tym sektorze. Jacek założył Bpower2 –  firmę technologiczną, która projektuje, rozwija i wdraża innowacyjny sposób modelowania działań organizacyjnych, wdrażania automatyzacji i skutecznego dostosowywania ich do wymagań i możliwości rynkowych. Bpower2 uważa, że każda organizacja ma swoją „operacyjną mozaikę” procesów i powinna być w stanie z niej korzystać i zmieniać ją w miarę ewolucji. Jacek ma tytuł magistra Politechniki Wrocławskiej oraz tytuł MBA Uniwersytetu Oxford Brookes.

 

Jacek w swoim wystąpieniu opowie o korzyściach i zaletach wdrożenia do swojej codziennej pracy handlowca nowoczesnej technologii i rozwiązań, które zdecydowanie ułatwiają i skracają czas pracy. Optymalizacja procesów to klucz do sukcesu – Jacek sprawdził to już dawno. Teraz czas na Was. Posłuchajcie i pomyślcie, ile czasu moglibyście zyskać korzystając z narzędzi usprawniających działania? Wszystko jest w Waszych rękach. Jacek rozwiązanie poda Wam na tacy. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments