Bpower2

Katarzyna Augustyniak

Pani Katarzyna może pomóc firmie w takich zagadnieniach jak:
• poprawa efektywności prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych,
• analiza i optymalizacja procesów, 
• ulepszenia w zakresie zarządzania procesami,
• komunikacja nowych produktów i narzędzia wsparcia sprzedaży.

Praktyk skutecznego marketingu od 18 lat. Doświadczenie zbudowała pracując dla wielu branż: marketing terytorialny, sieci drogeryjne, meble biurowe, FMCG branża spożywcza, budownictwo – stolarka okienna, produkcja elektroniki. W swoich działaniach łączy marketing ze sprzedażą, dzięki umiejętności analizy wspólnych procesów, optymalizacji i efektywnego zarządzania.

Podczas pracy zawodowej przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń dla zespołów marketingu i sprzedaży z zakresu komunikacji nowych produktów, narzędzi wsparcia sprzedaży i wiele warsztatów projektowych (UX, insight’y dla nowych wdrożeń i narzędzi).

Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby Klientów i sprzedaży, sprawia, że wdrażane działania marketingowe realnie wspierają cele biznesowe firmy i zwiększają autorytet zespołów marketingu.

Jako przykład skutecznego myślenia i podejścia w działaniu można podać samodzielne przeprowadzenie ponad 30 projektów wdrożeniowych dla branży FMCG w ciągu zaledwie 12 miesięcy.

Autorka skutecznych narzędzi wsparcia sprzedaży i wielu optymalizacji zrealizowanych dla firm takich jak Mikomax Smart Office, Budvar okna, czy Soligrano.

Pasja do rozwoju osobistego i wspierania innych. W czasie wolnym uwielbia czytać, szczególnie literaturę związaną z psychologią i zajmującą się podnoszeniem efektywności – zarówno osobistej i zawodowej. Ponadto bardzo lubi pływać i spędzać aktywnie wolny czas z rodziną.

Śledź nas na