Bpower2

Michał Gluska

Pan Michał może pomóc firmie w takich zagadnieniach jak:
• zarządzanie strategiczne i operacyjne,
• motywowanie i delegowanie zadań,
• efektywna komunikacja,
• negocjacje sprzedażowe i personalne,
• optymalizacja i doskonalenie powiązań systemowo – procesowych.

Praktyk w zakresie rozwiązań strategicznych, systemowych, managerskich, interpersonalnych i negocjacyjnych w sposób przejrzysty ujmujący zarządzanie. Absolwent bydgoskiej AB (obecnie Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego). Absolwent „Management Development Program” opartego o Harvard Business Publishing wg Harvard Business School oraz kilkudziesięciu szkoleń biznesowych.

W latach 2002 – 2006 kierownik Centrum Jakości w BDT NOT, gdzie zajmował się rozwojem edukacji w zakresie systemów zarządzania, konsultingu i doradztwa systemowo – biznesowego, jak również pełnił funkcję Pełnomocnika Prezesa Zarządu ds. systemu zarządzania jakością.

W TÜV NORD Polska nieprzerwanie od 18 lat, gdzie odpowiadając za rozwój i sprzedaż szkoleń działa również jako

  • TÜV NORD Cert QMS LEAD Auditor,
  • Trener TUV NORD Polska.
  • Zatwierdzony przez IRCA (Międzynarodowy Rejestr Auditorów Wiodących) QMS Lead Auditor oraz jeden z nielicznych w Polsce prowadzących szkolenie LEAD Auditor Course.

Trener szkoleń biznesowych i systemowych, kierujący się w pracy myślą „Konformizm jest wrogiem rozwoju” .Autor i moderator ponad 80 programów szkoleniowych z zakresu zarządzania strategicznego i operacyjnego, motywowania i delegowania zadań, efektywnej komunikacji czy negocjacji sprzedażowych i personalnych.

Autor cyklu „Process Management”, ujmujący w sposób strategiczny podejście procesowe, osadzone w myśleniu opartym o ryzyka i szanse.

Moderator cyklicznych Spotkań Prezesów i Systemowych Wymian Doświadczeń organizowanych przez TUV NORD Polska.

Autor publikacji nt. zarządzania m.in. w Gazecie Wyborczej, Qjakości, Quality Magazine Polska. Autor opracowań: „Przewodnik po normie ISO 9001:2015” (wyd. 2015), „Pytania auditowe” (wyd. 2018) oraz licznych raportów specjalnych nt. kondycji zarządzania.

Prowadzący kanału na YouTube „2 równe skoki”, który poświęcony jest optymalizacji i doskonaleniu powiązań systemowo – procesowych (video: https://www.youtube.com/channel/UCJd_vLHno4MjaO04WQmP88Q/videos?disable_polymer=1 )

Na LinkedIN moderuje cykle #w(t)orekauditora i #jakośćzarządzania, gdzie poprzez publikacje i fora dyskusyjne rozwija świadomość systemową użytkowników i obserwujących owe profile.

Współpracuje na stałe z uczelniami i środowiskami akademickimi prowadząc zajęcia z zakresu przywództwa, analizy danych, komunikacji, prezentacji czy zarządzania i systemów zarządzania min. na UMK Toruń, WSAiB Gdynia, WSB Dąbrowa Górnicza.

Pasjonuje go muzyka heavy-metalowa, jazzowa, historia średniowiecza oraz kultura włoska. Lubi chwycić za „wiosło” czyli gitarę, dobrą książkę (najlepiej taką, która zmusza do myślenia). Od 5 lat regularnie uprawia bieganie, by zachować spójność ciała i umysłu.

W działaniu kieruje się dewizą: „Stay hungry, stay foolish!” mając na uwadze, iż wrogiem rozwoju jest konformizm.

Śledź nas na