Bpower2

Bpower2 prosty, funkcjonalny, kompatybilny

Bpower2. He gains at closer acquaintance

Apetyt rośnie w miarę jedzenia – tym krótkim stwierdzeniem można opisać poziom zadowolenia klientów korzystających z oprogramowania Bpower2. Większość właścicieli firm, które na co dzień używają naszego oprogramowania, systematycznie zwiększa liczbę funkcjonalności – mówi Jacek Rakoczy, współtwórca Bpower2. Dzieje się tak dlatego, że program jest intuicyjny, praktyczny w obsłudze, kompatybilny z innymi systemami i pozwala zautomatyzować wszelkie procesy w firmie, począwszy od wystawiania faktur czy składania zamówień, a skończywszy na zarządzaniu zadaniami i obsłudze spraw pracowników. Bpower2 łączy się z już istniejącymi w danej firmie systemami (wspiera również systemy mobilne), integrując z nimi własne funkcjonalności – dodaje Jacek Rakoczy.

Bpower2. Oszczędza czas i pieniądze

Wielką zaletą Bpower2 jest to, że jego wdrożenie nie absorbuje klienta, pozwalając mu na prowadzenie własnego biznesu praktycznie bez jakiejkolwiek znaczącej przerwy. W praktyce wygląda to tak, że do firmy, która zamówiła system, przyjeżdża umówiona wcześniej ekipa programistów, by na miejscu krok po kroku nauczyć wybranych pracowników, jak działa Bpower2. Również po wdrożeniu systemu współpraca z klientem przebiega bez zakłóceń, a to dzięki przemyślanej polityce posprzedażowej i serwisowi. W przypadku problemu z obsługą oprogramowania lub gdy system nie reaguje w prawidłowy sposób na komendy, klient ma dostęp do platformy HelpDesk, dzięki której otrzymuje jasne instrukcje dotyczące dalszego postępowania, po czym usterka jest niezwłocznie eliminowana. Jeśli problem okazuje się bardziej skomplikowany, wtedy do firmy klienta przyjeżdża programista z Bpower2 i na miejscu usuwa awarię.

Bpower2. Stał się brandem globalnym

Bpower2 działa obecnie w kilkunastu krajach na trzech kontynentach – najwięcej klientów pochodzi z Europy, ale mamy również odbiorców w Azji i Ameryce Północnej – mówi Iwona Wielgo-Rakoczy odpowiedzialna za sprzedaż systemu. Rok 2018 to okres, w którym będziemy kłaść szczególny nacisk na ekspansję zagraniczną. Kilka tygodni temu rozpoczęliśmy wdrażanie modułu Workflow u ponad dwustu partnerów biznesowych, którzy współpracują z naszymi największymi klientami – dodaje Iwona Wielgo-Rakoczy.

Bpower2. Tańszy niż myślisz

Najczęstsze wątpliwości klientów związane z zakupem i wdrożeniem Bpower2 w ich firmie dotyczą jego ceny oraz możliwości dostosowania programu do już istniejących systemów. Tymczasem Bpower2 to oprogramowanie, które w bezkolizyjny sposób potrafi współgrać z wszelkimi rodzajami software’ów, z jakich korzystają przedsiębiorstwa – włączając w to systemy mobilne, a nawet SAP, co z dumą podkreśla Iwona Wielgo-Rakoczy. Z kolei jeśli chodzi o koszt wdrożenia i eksploatacji, to jest on zawsze zależny od wielkości i profilu działalności firmy klienta, liczby wdrażanych modułów oraz pracowników, których należy przeszkolić. Do tej pory nie zdarzyło się nam jeszcze, aby po wdrożeniu i rozpoczęciu pracy z systemem Bpower2 któryś z klientów uznał, że przepłacił, kupując nasze oprogramowanie – dodaje z uśmiechem przedstawicielka Bpower2.

Śledź nas na