Bpower2

Czy klient to nasz pan, czy jednak partner? Od kogo to zależy?

Puste krzesła w restauracji

Świadcząc od dobrych kilku lat usługi na rynku aplikacji mobilnych, dochodzimy do wniosku, że piętą achillesową nie tylko naszego, ale chyba każdego biznesu są relacje między nami i klientami. Sama konkluzja nie jest odkrywcza, ale odkrywczy może okazać się sposób, w jaki radzimy sobie z tym problemem, starając się realizować zadania z korzyścią zarówno dla klienta, jak i nas samych.

Któż z was nie spotkał się z problemem polegającym na tym, że klient „wie lepiej”? A kto nigdy nie miał do czynienia z nadmiernie skrytym i podejrzliwym klientem? Któż wreszcie przynajmniej raz w życiu pod naporem popularnego stwierdzenia nie zastanawiał się, czy „klient to nasz pan”? Jeśli te i tym podobne sytuacje przytrafiają się wam częściej niż raz na kwartał, to czytajcie dalej!

Partnerstwo i zaufanie – podstawa działania Bpower2

Opracowany i wdrażany przez nas multiplaner Bpower2 służy różnym firmom – od bardzo małych począwszy, na naprawdę dużych, międzynarodowych korporacjach skończywszy. Pozwala na zarządzanie procesami biznesowymi, wizualne przedstawienie planu działania, sprawną komunikację, dostęp do SFA business office czy wymianę informacji i wszelkich dokumentów pomiędzy organizacją a jej rozsianymi po całym świecie kooperantami, przedstawicielami czy partnerami. Klienci są bardzo różni, ich oczekiwania jeszcze bardziej. Przychodząc do nas z własną koncepcją, chcą, abyśmy wdrożyli ją dokładnie według scenariusza, jaki stworzyli i do jakiego zdążyli się już przyzwyczaić. Bywa, że bronią swoich pomysłów jak niepodległości, gdy tymczasem okazuje się, że sama zmiana myślenia i podejścia do tematu sprawia, iż cała informatyczna machina zaczyna działać sprawniej, wydajniej i taniej. Po prostu lepiej.

Idea strategii naszego działania podkreśla, że ważna jest dla nas dobra współpraca, dlatego niczego nie ukrywamy przed klientami i dzięki temu zdobywamy ich zaufanie. Elastyczność systemu Bpower2 to nie slogan reklamowy, ale fakt, który przedstawiamy i udowadniamy w praktyce. Zastosowane przez nas rozwiązania upraszczają działanie firmy w każdym jej obszarze. Program, dzięki wysokiemu poziomowi kompatybilności sprawia, że korzystająca z niego firma w krótkim czasie zaczyna odczuwać korzyści w postaci oszczędności czasu, energii i pieniędzy – zaczyna działać efektywniej.

Najtrudniejszy jest początek

Przygotowując wdrożenie Bpower2 u nowego klienta, przedstawiamy nie tylko instrukcje, zasady jego działania, korzyści i zalety. Równolegle oferujemy stały kontakt i serwis w razie potrzeby, bo przecież najwspanialszy nawet system może kiedyś zadziałać inaczej, niż się tego spodziewamy. Potrzebna jest nam wizualizacja planu działania, dlatego wcześniej staramy się uzyskać jak najwięcej niezbędnych informacji na temat oczekiwań i wymagań klienta. Chcemy wiedzieć, czego się spodziewa i na co liczy. Pozwala nam to optymalizować nasz system, dopasowując go do już istniejących i działających w firmie naszego klienta aplikacji.

Odpowiadając na pytanie zadane na początku („Czy klient to nasz pan, czy jednak partner? Od kogo to zależy?”) stwierdzamy, że najkorzystniejsza dla obu stron jest współpraca i dążenie do relacji partnerskich, bo te zawsze są trwalszym fundamentem każdego biznesu. Na charakter tych relacji wpływ mamy zarówno my sami, jak i nasi klienci.

A jak wy uważacie? Jakie macie doświadczenia w tym obszarze? Zapraszamy do dyskusji na ten temat, którą prowadzimy w naszej grupie Bpower2 Friend na Facebooku. Obserwuj nas i przyłącz się do dyskusji! Kliknij tutaj!

Śledź nas na