Bpower2

Czym jest lean office?

Lean office – technologia przyszłości

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałaby idealna praca biurowa? Kiedy program do obsługi dokumentów wykonuje za Ciebie część pracy, większość rutynowych czynności załatwia się sama, dokumenty trafiają zawsze do odpowiednich osób i zawsze w terminie, a zadania są uporządkowane i dokładnie wiadomo, kiedy się nimi zająć… Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak to wszystko jest na wyciągnięcie ręki!

Wyeliminuj stres i niedoczas – zdecyduj się zainwestować w swoją produktywność z oprogramowaniem Bpower2. Odkryj jego najważniejsze funkcje związane z takim zagadnieniami jak:

Mapowanie procesów biznesowych i zarządzanie ludźmi

GTD (Getting Things Done), czyli uporządkowanie decyzyjności i kolejności działań związanych z procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie. Pełny obraz projektu i jasna wizja strategii działania – każdy użytkownik wie, co ma robić, a szef w każdej chwili może śledzić kolejne etapy realizacji.

Zadania

Delegowanie zadań online, które natychmiast wyświetlają się u użytkownika oraz prosty feedback informujący o tym, kiedy się nimi zajmie.

Zarządzanie dokumentami

Repozytorium plików uporządkowane na bezpiecznych serwerach. Tworzenie szablonów dokumentów, archiwizacja, samouzupełniające się formularze.

CRM

Zarządzanie szansami sprzedaży, lejkami, klientami oraz projektami połączone z modułem fakturowania. Funkcja dodatkowo związana z rozliczaniem czasu pracy przez pracowników.

i wiele więcej…

Lean office

Jest to nowa technologia wchodząca dopiero na rynek europejski, która pozwala bezstresowo zarządzać swoim czasem, korespondencją, dokumentami, procesami i innymi sprawami biurowymi. Od dziś nie potrzeba już wielu rodzajów oprogramowania oraz wielu okien na pulpicie komputera. Wszystkie funkcje najważniejszych aplikacji znajdują się w jednym centralnym oprogramowaniu Bpower2.

Marta Majkowska

Śledź nas na

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments