Bpower2

Oszczędzaj czas i pieniądze

Masz wrażenie, że Twoi pracownicy pracują coraz więcej, ale nie przekłada się to na wydajność i efektywność? Coraz więcej czasu spędzasz w pracy, a zaległości i tak rosną? Nieustanny pośpiech generuje niepotrzebny stres i odbija się na życiu prywatnym. Rosnąca liczba godzin pracy całego zespołu wpływa na zwiększenie kosztów. Wszystko to można łatwo zmienić – wystarczy inwestycja w odpowiedni system IT.

Pewnie zastanawiasz się, czy Twoją firmę będzie na to stać – w końcu obecna sytuacja związana z koronawirusem wystarczająco nadwyrężyła jej budżet. Właśnie dlatego warto wybrać modułowe rozwiązanie IT – sam decyduj i kontroluj, ile wydajesz i co będzie przydatne w Twojej firmie. W dowolnym momencie możesz wybrać kolejne funkcjonalności dostosowane do obecnych potrzeb.

Walka z koronawirusem pokazała przedsiębiorstwom z niemal wszystkich branż, jak ważne jest dysponowanie narzędziami, które ułatwią pracę – także zdalną. Wielu z nich zdało sobie sprawę, że muszą dostosować się do zmiennych warunków rynkowych i umożliwić swoim pracownikom wykonywanie zadań bez względu na okoliczności.

Klienci Bpower2 nie musieli się tym martwić. Dysponowali bowiem wydajnym, intuicyjnym i funkcjonalnym systemem IT, który doskonale sprawdził się także w przypadku pracy zdalnej. Łatwe delegowanie  i rozliczanie zadań znacznie ułatwiły zarządzanie procesami w firmie. Z kolei wsparcie sztucznej inteligencji, automatyzacja wielu rutynowych zadań, przejrzystość pracy zespołu oraz szybka komunikacja wpłynęły na poprawę komfortu pracy pracowników. Firmy korzystające z Bpower2 mogły bez żadnych przeszkód pracować tak jak dotychczas – nie przejmując się utrudnieniami wynikającymi z panującej epidemii.

Multiplaner Bpower2 sprawdza się nie tylko w pracy zdalnej. To także oszczędność czasu podczas wykonywania codziennych obowiązków firmowych. Coraz więcej klientów wybiera możliwość podpisywania umów przy wykorzystaniu systemu IT. Dzięki temu nie muszą umawiać się na spotkanie, tracić czasu na dojazd na nie i spędzać na nim często kilku godzin. Bpower2 pozwala na podpisanie niezbędnych dokumentów w ciągu kilku minut – korzyść jest zatem oczywista. Dla przykładu – na dojazd na spotkanie poświęcamy 30 minut, na spotkanie 1 godzinę, na powrót do biura 30 minut – czyli 2 godziny, które trzeba poświęcić na obsługę jednej umowy. Im więcej klientów obsługuje firma, tym dłużej to trwa. W tym samym czasie można realizować wiele innych, ważnych zadań albo po prostu odpocząć. Przy wykorzystaniu Bpower2 cały proces trwa kilka minut. Oszczędzamy zatem co najmniej 90% czasu. (Mówiąc o dokumentach i oszczędności czasu warto również wspomnieć o ciekawej funkcjonalności systemu Bpower2, jaką jest OCR faktur).

Zastanawiasz się, jak to działa? Wystarczy umieścić w systemie niezbędne powiadomienie o konieczności podpisania dokumentu – klient może go podpisać przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia – także smartfona. Po podpisaniu system powiadomi nas o tym, a w przypadku braku reakcji drugiej strony będziemy mogli bez problemu sprawdzić, na jakim etapie znajdują się nasze umowy i przypomnieć klientowi o konieczności złożenia podpisu. Dokument w wersji elektronicznej na pewno nie zginie, będzie odpowiednio zabezpieczony i łatwo go odnajdziemy.

A czy podpisywanie dokumentów przy wykorzystaniu systemu IT jest zgodne z prawem? Oczywiście! Wynika to jasno z kodeksu cywilnego i rozporządzeń unijnych, które jasno określają ważność podpisu elektronicznego. Nie musisz się zatem niczym martwić i możesz bez przeszkód podnosić komfort pracy.

Bpower2 może szybko usprawnić funkcjonowanie niemal wszystkich procesów w każdej firmie – np. zarządzanie procesami biznesowymi, raportowanie zadań, zlecanie zadań, OCR faktur, wizualizacja planu działania czy SFA system (zaloguj się na stronie systemu, jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich funkcjonalnościach). Dodatkowo jego wdrożenie nie utrudnia codziennej pracy, a system łatwo integruje się z innymi rozwiązaniami IT wykorzystywanymi dotychczas. Oszczędność czasu to także oszczędność pieniędzy, którą szybko odczuwa każda firma. Zaufało nam już wielu klientów z różnych branż, którzy nie zamieniliby tego systemu na żaden inny, a jedyne, czego żałują, to to, że zdecydowali się na wybór Bpower2 tak późno.

Skontaktuj się z nami i odkrywaj możliwości naszego systemu – chętnie udowodnimy, jak niewielka zmiana w codziennej pracy może doprowadzić do wielkiej zmiany Twojej firmy. Pokażemy, że proponowane rozwiązania mogą stanowić kamienie milowe w rozwoju Twojego biznesu.

Śledź nas na

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
2 years ago

Bardzo ciekawe rozwiązanie!