Bpower2

Bpower2 – globalna marka okrąża Ziemię

Trwa międzynarodowa ofensywa promocyjna i informacyjna Bpower2. Prezentowaliśmy nasze innowacyjne oprogramowanie dla firm na Światowym Kongresie ITS w Montrealu i na WebSummit w Lizbonie. Z satysfakcją zauważamy, że Bpower2 cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno potencjalnych klientów, jak i partnerów biznesowych, co w najbliższej przyszłości powinno skutkować znacznym wzrostem sprzedaży.

Bpower2 i jego najważniejsze cechy

Mobilny dostęp do biura poprzez aplikację na Androida, prostota obsługi, uniwersalny charakter i wielofunkcyjność to tylko niektóre zalety oprogramowania Bpower2, które zauważyli i docenili goście odwiedzający nasze stoiska na ITS World Congress w Montrealu i w trakcie Web Summit w Lizbonie.

Nasi rozmówcy byli pod wrażeniem, gdy na własne oczy mogli się przekonać, jak bardzo przydatny może być dla nich nasz software. Dzięki Bpower2 zarządzanie firmą z dowolnego miejsca na świecie przebiega bez zakłóceń i opóźnień, a wszelkie problemy udaje się rozwiązać w najprostszy z możliwych sposobów. Nasz system służy do porządkowania spraw w firmie, delegowania zadań, kontroli wydajności pracy podwładnych, zapewnienia sprawnego obiegu dokumentów papierowych i elektronicznych, pilnowania istotnych terminów, planowania i realizacji relacji z klientami, zdalnego zarządzania firmą przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu, koordynowania i kontroli pracy przedstawicieli firmy w terenie. Bpower2 to uzupełnienie funkcjonalności ERP w zakresie CRM/SFA BPM cloud system. Możliwa jest dzięki niemu również wizualizacja całości projektu – szczegółowa oś czasu i związany z nią harmonogram działania pozwalają obrazować efekty podejmowanych przez nas decyzji.

 

System został uznany przez niezależnych ekspertów za narzędzie innowacyjne. Możemy się poszczycić tym, że otrzymaliśmy oficjalne opinie o innowacyjności z takich uczelni jak Politechnika Wrocławska czy Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej – sprawdź tutaj. Odwiedź i obserwuj nasz profil na Instagramie: https://www.instagram.com/bpower2soft/

Kogo poszukujemy?

Wystawiając swoje stoiska w Montrealu i Lizbonie, przedstawialiśmy się naszym rozmówcom jako ich przyszli dostawcy i biznesowi partnerzy. Naszym celem jest rozpowszechnienie oprogramowania Bpower2 i dotarcie do jak największej liczby odbiorców w Europie i poza jej granicami. Obecnie realizujemy dwa modele współpracy. Pierwszy opiera się na bezpośrednim dotarciu do zainteresowanego klienta, drugi – na partnerstwie. W przypadku umów z partnerami, którzy podejmą się sprzedaży i wdrażania naszego oprogramowania swoim klientom, oferujemy przejrzyste i bardzo korzystne warunki współpracy, wysokie prowizje i znaczne rabaty na zakup Bpower2 na własny użytek. Współpraca z nami to dla naszych partnerów nie tylko znakomity biznes, ale także kamienie milowe w rozwoju i ważny krok w stronę unowocześnienia własnej firmy, czemu służy wdrożenie Bpower2.

Śledź nas na