Bpower2

Bpower2 na Mobile World Congress w Barcelonie

Na przełomie lutego i marca przyszłego roku w Barcelonie odbędzie się Mobile World Congress – największa tego typu impreza o charakterze konferencyjnym, targowym i wystawienniczym dla przemysłu mobilnego na Świecie. Kongres organizuje GSM Association – międzynarodowa organizacja handlowa zrzeszająca operatorów sieci telefonii komórkowej drugiej i trzeciej generacji. Wśród ponad 2300 wystawców zaprezentuje się również Bpower2.

 

Bpower2 to narzędzie, które podniesie Twój biznes do kwadratu! Co to jednak oznacza w praktyce? Przede wszystkim uporządkowanie tego, co wydaje się tak trudne do zrealizowania, czyli ogromnej liczby dokumentów elektronicznych oraz zadań pomiędzy pracownikami. Z Bpower2 wszyscy wiedzą, co, kiedy i jak mają wykonać. Nikt nikogo nie pyta o zgodę, wskazówkę czy poradę – każdy pracownik dokładnie wie, co do niego należy.

Trwa globalna ofensywa innowacyjnego oprogramowania Bpower2, które stanowi znakomite uzupełnienie funkcjonalności ERP w zakresie CRM/SFABPM oraz Cloud system.

Po owocnych spotkaniach i obiecujących konkluzjach z ITC World Congress w Kanadzie, Wem Summit w Portugalii i Forum Agenti we Włoszech przyszedł czas na podbój Hiszpanii, gdzie zalety systemu zostaną zaprezentowane podczas największej imprezy dla przemysłu mobilnego na Świecie – Mobile World Congress 2018 w Barcelonie.

Najważniejsze zalety programu:

  1. Elastyczność
  2. Prostota
  3. Łatwość obsługi
  4. Automatyzacja
  5. Szybki dostęp do wiedzy
  6. Ułatwienie zarządzania
  7. Oszczędność czasu

Aby dowiedzieć się, jak zostać naszym klientem, kliknij TUTAJ

Jeśli chcesz zarabiać razem z nami, dowiedz się, jak zostać naszym partnerem, kliknij TUTAJ

Jeśli chcesz z nami porozmawiać, zadzwoń lub napisz do nas KONTAKT

Lub spotkaj się z nami w Barcelonie na przełomie lutego i marca 2018 roku!

Śledź nas na