Bpower2

Bpower2 na targach CeBIT w Hanowerze

Blisko trzydzieści spotkań biznesowych z partnerami z najodleglejszych zakątków świata, w tym z Kostaryki i Indii – tak wyglądał udział zespołu Bpower2 w międzynarodowych targach informatycznych oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii CeBIT 2018, które odbyły się w Hanowerze. W trakcie imprezy przedstawiciele wrocławskiej spółki nawiązali kontakty z przedsiębiorcami między innymi z Bałkanów, Litwy, Estonii, Czech, Francji, Niemiec, Portugalii.

Wszyscy rozmówcy byli zainteresowani nawiązaniem współpracy w obszarze reprezentowania Bpower2 i sprzedaży systemu swoim klientom.

– Rozmowy, które przeprowadziliśmy, uważam za obiecujące. Stworzyliśmy wiele nowych możliwości, aby sprzedawać nasze oprogramowanie kolejnym odbiorcom, do których dotrą poznani właśnie partnerzy biznesowi – mówi Jacek Rakoczy, współtwórca Bpower2. – Targi oceniam jako dobrze spędzony czas i już od przyszłego tygodnia będziemy się kontaktować z osobami, które spotkaliśmy, aby zacząć promować Bpower2.

System stworzony przez polską spółkę został przyjęty na targach CeBIT entuzjastycznie. Specjaliści ocenili go jako intuicyjne, łatwe w użyciu, potrzebne i innowacyjne rozwiązanie informatyczne. Na promocyjnym sukcesie przedstawicieli Bpower2 zaważyła znakomicie przygotowana prezentacja systemu, która poprzez wizualizację zachodzących w nim procesów pozwalała w łatwy sposób zrozumieć i docenić zalety aplikacji.

Zespół Bpower2 pragnie złożyć serdeczne podziękowania panu Sławomirowi Biedermanowi z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który wspierał przygotowania ekipy do targów CeBIT i czuwał nad udziałem firmy w tej ważnej i prestiżowej imprezie.

Śledź nas na

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments