Bpower2

Bpower2 – podnieś swój biznes do kwadratu

Sterta ważnych dokumentów na biurku, a większość z nich to sprawy do załatwienia na wczoraj lub przedwczoraj? Spotkanie z nowym klientem, ale kto miał się tym zająć? Pracownik upomina się o urlop, ale ile dni mu się należy i kiedy trzeba zapłacić? Cała firma na twojej głowie, a doba nie chce się wydłużyć? Jeśli znasz to z własnego doświadczenia, to sprawdź, jak szybko i niedrogo możesz zamienić chaos na błogi spokój. Podnieś swój biznes do kwadratu z Bpower2. Dowiedz się, co to znaczy.

Koszmar właściciela

Ambitny właściciel firmy z sektora MŚP to osoba rzetelna, uczciwa i odpowiedzialna. To ty. Chcesz, aby wszystko było, jak należy, dlatego każdej sprawy pilnujesz osobiście i przez to praktycznie nie wychodzisz z pracy. Nawet jeśli opuszczasz wieczorem biuro, twoje myśli i emocje zostają tam na noc, więc znów się dobrze nie wyśpisz i od rana będziesz zmęczony.

A co by było, gdyby nad tym wszystkim zapanować?

Ład i porządek w firmie to jej większa wydajność i zyskowność. Mówisz: nie stać mnie na takie luksusy. To nieprawda. Bpower2, program, który sprawi, że nie tylko odzyskasz prawdziwe panowanie nad swoją organizacją, ale podaruje ci dodatkowy czas na myślenie o jej rozwoju i strategii. Twoi pracownicy otrzymają jasne wytyczne, co i jak mają robić. Skończą się opóźnienia, nieplanowane przerwy czy zaległości w płatnościach. A przede wszystkim z twojego biurka zniknie sterta dokumentów, zza których świata już prawie nie widzisz.

Jak w zegarku

Mechanizm Bpower2 jest prosty. Jego obsługa też. Dzięki programowi zasoby wiedzy i zadań w twojej firmie zostają uporządkowane raz na zawsze. Z poziomu swojego komputera masz wgląd w każdy proces, a zasada automatyzmu działania sprawia, że nie musisz o pamiętać o wszystkim. To jak kostki domina. Jeden element inicjuje działanie kolejnego i tak aż do załatwienia sprawy. Bpower2 składa się z dedykowanych modułów. Każdy z nich służy realizacji określonych zadań. Na przykład moduł Workflow pozwala zdefiniować procesy, w których dokumenty, informacje czy zadania są przekazywane od jednego użytkownika do następnego. Dzięki temu twoi ludzie wiedzą, co i na kiedy mają zrobić. Co więcej, system automatycznie definiuje również sposób działania, który musi być zgodny z obowiązującymi w firmie standardami i procedurami. Poszczególne zadania wykonywane przez pracowników są na kolejnych etapach akceptowane przez osoby decyzyjne. Nie oznacza to jednak, że pan Stefan z działu obsługi klienta musi biegać do swojego zwierzchnika i za każdym razem pytać, czy wszystko się zgadza. System robi to za niego. Bpower2 pilnuje procedur, nawet gdy pracownik lub ktokolwiek w firmie o nich zapomni.

Faktury, płatności, terminy

To w każdej organizacji niemal święte słowa. Faktury trzeba przyjmować lub wystawiać, płatności realizować a terminów należy dochowywać. Tak działa profesjonalna firma. Kto ma jednak o tym wszystkim pamiętać, skoro wokół tyle się dzieje? System Bpower2 umożliwia wymianę faktur drogą elektroniczną. Dzięki temu kolejna sterta znika z biurka. Gdy przychodzi czas zapłaty, program informuje o tym osoby upoważnione. Faktura zostaje opłacona w terminie i nikt z tego powodu nie odrywa się od bieżących zadań. Systemprzypomina, automatyzuje proces wystawiania dokumentów, ale także pilnuje twojego biznesu i gdy to klient spóźnia się z płatnością dla twojej firmy, program wysyła do niego monit w tej sprawie.

A co, jeśli jakaś faktura ci się nie podoba, masz wątpliwości lub zastrzeżenia, albo po prostu nie jesteś pewien czy to właściwy dokument na właściwym miejscu? Aby dać ci możliwość rozróżnienia faktur – na przykład tych bezspornych od tych raczej dyskusyjnych – Bpower2 dzieli dokumenty na pięć różnych list w zależności od ich bieżącego statusu

Poczuj się jak prezydent

Czy wiesz, dlaczego tak naprawdę prezydenci wielkich grup kapitałowych czy prezesi międzynarodowych holdingów są tak zrelaksowani i zazwyczaj uśmiechnięci? Między innymi dlatego, że podlegające im organizacje korzystają z takich samych mechanizmów, jakie zawiera Bpower2. To nie jest żart. Wyobraź sobie prezesa James’a Quincey’a, który miałby sprawdzić, czy wystawione przez The Coca-Cola Company do końca czerwca faktury zostały już opłacone. Wydarłby sobie chyba wszystkie włosy z głowy. Nie robi tego i ty też nie musisz. A jeśli uważasz, że nie powinieneś się równać z Coca-Colą, to jesteś w błędzie. Nowoczesne mechanizmy zarządcze w każdej firmie działają tak samo. Różni je tylko skala przedsięwzięcia. Bpower2 dostosowany jest do twojej. Pozwoli ci zarządzać organizacją tak samo sprawnie i efektywnie, jak to się dzieje w Coca-Coli.

Właśnie na tym opiera się stwierdzenie, że Bpower2 podniesie twój biznes do kwadratu.

W kolejnych artykułach będziemy przedstawiać szczegółowo zalety programu Bpower2. Już teraz jednak możesz wejść na stronę https://bpower2.com/ i po jej przejrzeniu zadać sobie pytanie: Dlaczego nie mam jeszcze tego w swojej firmie?

Śledź nas na