Bpower2

Hannover Messe 2022

 

Spotkaj nas na Hannover Messe 2022

 

Jeśli interesują Cię tematy związane z przyszłością przemysłu i jego rozwojem, z pewnością tegoroczne targi Hannover Messe są wydarzeniem, które jest dla Ciebie. Te znane na całym świecie targi odbędą się w północnoniemieckim mieście, któremu zawdzięczają swoją nazwę, w dniach 30 maja – 2 czerwca 2022 roku.

Zespół Bpower2 również zdecydował się wziąć udział w tym fantastycznym wydarzeniu. Przemieścimy się około 650 km z Wrocławia (naszej głównej siedziby w Polsce), aby zaprezentować nasz system informatyczny o nazwie Bpower2 Multiplanner. Jest on najlepszym oprogramowaniem do zarządzania zadaniami dla firm, które chciałyby zwiększyć swoją produktywność.

Nasze dokładne miejsce na targach: Stoisko numer G36, hala 005.

Odwiedź nasze stoisko!

Zespół Bpower2 będzie na Ciebie czekać, aby zaprezentować nasze oprogramowanie B2B. Możemy porozmawiać o różnych rozwiązaniach, które składają się na nasz system, takich jak:

  1. Zarządzanie zadaniami (Task Management): Najlepsze rozwiązanie pozwalające zwiększyć wydajność zespołu i śledzić rozwój zadań.
  2. Menedżer połączeń (Call Manager): Jeśli Twoi pracownicy używają telefonu do rozmów z klientami w sposób aktywny i otwarty, nasz system może lepiej zorganizować dane związane z tą operacją w sposób efektywny.
  3. Zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie (EIM): System Bpower2 kontroluje i przechowuje wszystkie rodzaje przepływu informacji i procesów. Można przytoczyć tutaj wszystkie aplikacje, które posiadamy, takie jak CRM, RH Manager, Timesheets, specjalne aplikacje dla branży FMCG i wiele innych.

 

Spotkania wirtualne

Jeśli nie możesz spotkać się z nami na targach, możesz również umówić się na rozmowę z przedstawicielem Bpower2 lub naszym CEO, Jackiem Rakoczym, korzystając z portalu do spotkań online.

 

Zakup biletu

Jeśli nie masz jeszcze biletu, możesz kupić go tutaj.

 

Do zobaczenia wkrótce!

.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments