Bpower2

Zespół Bpower2 rośnie w siłę

Rekrutacja do zespołu Bpower2 nabiera rumieńców. Kandydaci zgłaszają się z całej Polski i choć poprzeczkę zawiesiliśmy naprawdę wysoko, to niektórym osobom już udało się zakwalifikować i rozpocząć z nami współpracę. Obecnie kontynuujemy rekrutację, a naszą ofertę kierujemy do PHP Developerów i Java/Android Developerów.

W Bpower2 zajmujemy się tworzeniem oprogramowania przeznaczonego dla mikro, małych i średnich firm, którym zależy na sprawnej organizacji czasu pracy, skutecznym wykorzystywaniu potencjału swoich pracowników oraz na maksymalizacji zysków bez konieczności nadmiernego obciążania zatrudnianego personelu.

Bpower2 to system informatyczny, który podnosi każdy biznes do kwadratu, automatyzując i optymalizując procesy w firmie. Program składa się z modułów, które można elastycznie dopasowywać do bieżących potrzeb i zadań. Te moduły to między innymi workflow, kadry, zarządzanie e-fakturą czy zadaniami. Główne cechy oprogramowania Bpower2 to intuicyjny charakter działania, prostota obsługi, automatyzacja, szybki dostęp do zasobów oraz możliwość pracy zdalnej za pośrednictwem smartfona lub innego urządzenia mobilnego.

Śledź nas na